yukarı
ÜRETİM

Güres Tavukçuluk Teknolojisi fabrikamızda tam otomatik Yumurta Tavuğu Kafesi, Civciv Kafesi ve yeni ürünümüz olan Broiler Kafesi üretilmektedir. Ayrıca, Avrupa normlarına göre Zenginleştrilmiş Yumurta Tavuğu Kafesi üretimi de gerçekleştirilmektedir. Satışını yaptığımız tüm kafeslerin montajı, servisi ve satış sonrası bakımları, ülkemizde ve dünyada, profesyonel Teknik Departmanımız tarafından yapılmaktadır

Güres Tavukçuluk Teknolojisi’nde, kalite yönetimi, tüm iş süreçlerinde kalite bilincinin yaratılması temeline dayanır. Kalite yönetim sistemimiz, müşterilerimizin, ihtiyaç ve beklentilerinin en etkin ve doğru şekilde karşılanmasını sağlamak üzere yapılandırıldı.

Satışını yaptığımız kafeslerimizin montajı, servisi ve satış sonrası bakımları, ülkemizde ve dünyada, profesyonel Teknik Departmanımız tarafından yapılır.

Fabrikamızın bünyesindeki Ar-Ge Birimleri ve Mühendislerimiz tarafından, Yumurtacı Tavukların en mükemmel koşullarda yetiştirilmesi için sürekli olarak yapılan araştırmalar sonucunda, ürün yelpazemiz her geçen gün artırılmaktadır.