yukarı
KURUMSAL
GÜRES GROUP’A BAĞLI GÜRES TAVUKÇULUK TEKNOLOJİSİ DÜNYA PAZARINDA!

GÜRES GROUP’A BAĞLI GÜRES TAVUKÇULUK TEKNOLOJİSİ DÜNYA PAZARINDA! 

 

Güres Group'a bağlı Güres Tavukçuluk Teknolojisi, Avrupa için ürettiği 'Zenginleştirilmiş Tavuk Kafes'ini Çek Cumhuriyeti'nin České Budějovice şehrinde düzenlenen “Zeme Zivitelka – Bread Basket - Agricultural Fair 2009” fuarında 27.08 – 01.09.2009 tarihleri arasında gururla sergiledi.

 

Çek Cumhuriyetinde, her yıl geleneksel olarak düzenlenen genel tarım ve hayvancılık fuarında, sektörün dünyadaki liderleri innovatif ürünlerini sergiliyor ve tüm dünyadan müşterilerine doğrudan tanıtım yapıyorlar. Güres Tavukçuluk Teknolojisi, %100 kendi patentiyle ürettiği Zenginleştirilmiş Tavuk Kafesi'ni Çek Cumhuriyeti ve diğer ülkelerin üreticilerinin beğenisine sundu ve fuar süresince sergilenen Zenginleştirilmiş Tavuk Kafesi ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Güres Tavukçuluk Teknolojisi, Çek Cumhuriyetinin önde gelen firmalarından AGRICO firması ile Çek pazarında Tavukçuluk teknolojisi konusunda işbirliği yapmaktadır.

Güres Teknoloji firmasının Zenginleştirilmiş Kafesi Avrupa Birliği Hayvan Hakları Standartlarına tam uyum sağlamakla beraber, Güres Group firmasının üstün kalitesini de yansıtmaktadır.

2002 yılında kurulan, Güres Tavukçuluk Teknolojisi, kendi patentiyle ürettiği, tam otomatik sulama ve yemleme; tam otomatik yumurta üretimi tam otomatik iklimlendirme ve tam otomatik gübre toplama sistemlerine sahip Tavuk Kafesi ve ekipmanlarıyla, uluslar arası bir başarı yakalamış ve standartları takip etmek yerine, standartları oluşturan bir marka haline gelmiştir.

Güres Tavukçuluk Teknolojisi Fabrikasında üretilen tam otomatik kafesler, yılda, 2,400,000 hayvan kapasitelidir. Yerli üretimde ilk olarak, 8 kat ve yukarısına kadar çıkarılan Tavuk ve Civciv Kafesleri ulusal ve uluslar arası pazarda satılmaktadır. 

15 Eylül 2009
GÜRES GROUP’A BAĞLI GÜRES TAVUKÇULUK TEKNOLOJİSİ DÜNYA PAZARINDA!

GÜRES GROUP’A BAĞLI GÜRES TAVUKÇULUK TEKNOLOJİSİ DÜNYA PAZARINDA!    Güres Group'a bağlı Güres Tavukçuluk Teknolojisi, Avrupa için ürettiği 'Zenginleştirilmiş Tavuk Kafes'ini Çek Cumhuriyeti'nin České Budějovice şehrinde düzenlenen “Zeme Zivitelka – Bread Basket ...
Güres Group Vestel Manisaspor\'a Sponsor Oldu

Güres Group,Futbol Dünyasında da Hız Kesmiyor.

Türkiye Süper Futbol Lig'indeki Ege Bölgesi'nin başarılı temsilcilerinden Manisaspor, Güres Group'un kendilerinin resmi sponsoru olmasıyla gücüne güç katarak yoluna devam ediyor.

Türkiye'nin ilk ve tek tam entegre kuruluşu olması özelliğiyle lezzetin ve sağlığın doğru adresi olan Güres Group, üretim tesislerinin bulunduğu Manisa'nın öncü spor kulübüne sponsor olarak şehirleri için beraberlik örneği gösterdiler. Manisaspor tesislerinde kulüp başkanı ve yöneticileri ile bir araya gelen Güres Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mustafa Güres ve yönetim kurulu üyeleri Manisaspor'un yeni sezon için gereken resmi sponsor desteğinin sağlanması adına İmza attılar. Daha sonrasında bir basın açıklaması yapan yönetim kurulu başkanı şunları söyledi: "Bizler bugüne kadar sportif aktiviteler ve sosyal organizasyonlarda bizden destek isteyenlerle sonuna kadar beraberdik. Ege Açık Deniz Yat Klubü resmi sponsoru olarak da çok ciddi organizasyonlarda yer aldık. Sporun her dalında katılımlarını ve desteğini esirgemeyen; sporun ve sporcunun dostu Güres Group olarak Ege Bölgesi'nin gururu Manisaspor'a resmi sponsoru olarak Turkcell Süper Lig'inde başarılar diliyoruz" dedi.

01 Eylül 2009
Güres Group Vestel Manisaspor'a Sponsor Oldu

Güres Group,Futbol Dünyasında da Hız Kesmiyor. Türkiye Süper Futbol Lig'indeki Ege Bölgesi'nin başarılı temsilcilerinden Manisaspor, Güres Group'un kendilerinin resmi sponsoru olmasıyla gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Türkiye'nin ilk ve tek tam entegre kuruluşu olmas...
Vıv Turkey Fuarının Gözdesi Güres Group OlduGüres Group'un da katılımıyla VIV TURKEY 2009 Fuarı, İstanbul'da gerçekleştirildi. 25-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, yurtiçi ve yurtdışından 900'ü yabancı toplam 6520 ziyaretçi katıldı. Fuar süresince girişin hemen karşısındaki 130 metrakerelik alanda bulunan Güres Group fuar standında ziyaretçilere Tavuk kafesleri, Civciv Büyütme Kafesleri, Tam Otomatik İklimlendirme Sistemleri, Havalandırma Fanları ve tüm diğer Güres Group ürünleri tanıtıldı. Güres Group standı ve ürünleri fuarı ziyaret edenler tarafından büyük ilgi gördü ve 3 gün boyunca fuarın en çok ziyaret edilen standı oldu. Ziyaretçiler, kendi alanında uzman, profesyonel Güres Group ekibi tarafından, ürünlerle ilgili bilgilendirildi. Fuar sonunda açıklama yapan firma yetkilileri, Güres Group için başarıyla gerçekleşen bir fuar olduğunu, yurtiçi ve yurtdışından gelen pek çok yeni müşteriyle bağlantı kurulduğunu belirttiler.
27 Temmuz 2009
Vıv Turkey Fuarının Gözdesi Güres Group Oldu

Güres Group'un da katılımıyla VIV TURKEY 2009 Fuarı, İstanbul'da gerçekleştirildi. 25-27 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarda, yurtiçi ve yurtdışından 900'ü yabancı toplam 6520 ziyaretçi katıldı. Fuar süresince girişin hemen karşısındaki 130 metrakerelik alanda...
GÜRES GROUP, TEKNOLOJİSİYLE BİR ADIM ÖNDE

Güres Group'un kafes ve ekipman üreten firması Güres Tavukçuluk Teknolojisi Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sadece Türkiye'de değil yurtdışında da aranan bir marka olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor.


Rusya ve Balkan Ülkeleri'nin oluşturduğu pazarda önemli projelere imza atan Güres Teknoloji, Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da düzenlenen fuara katılarak teknolojisini Arap pazarına da tanıttı. Tavukçuluk teknolojisini tanıtmak için uluslararası fuarları takip eden ve katılımcı olarak yer alan Güres Teknoloji, Güres Group'un Irak'a yumurta ihraç etmesinden sonra Arap pazarına kafes ve tavukçuluk ekipmanlarıyla da girme amacında.

Yumurtacı tavuk ve civcivlerin en iyi şekilde yetiştirilebilmesi için tam otomatik olarak sulama, yemleme, yumurta ve gübre toplama sistemlerine sahip üretim tesis ve ekipmanlarını üreten, aynı zamanda da kuran Güres Teknoloji, hem yurtiçi hem de yurtdışında aranan bir marka olarak hedeflerini büyüttü.

Güres Teknolojisi Arap Ülkeleri'nde...

Türkiye'nin en büyük entegre yumurta üreticileri arasında yer alan Güres Group, yaptığı ihracat ataklarıyla Ortadoğu ve Balkanlar'daki en büyük yumurta ve kafes ekipmanları üreticileri arasındaki sağlam konumunu pekiştirdi. Yeni sözleşmeler yapmak, sektörün nabzını tutmak ve bağlantılar kurmak için her fırsatta sektörel fuarlara katılan Güres Tavukçuluk Teknolojisi Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. geçtiğimiz ay Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da düzenlenen fuara katıldı.

ISO kalite belgeli Güres Teknoloji Suudi Arabistan'da da tanınmak ve büyümek istiyor. Fuarda yaklaşık 50 firmayla görüşen Güres Teknoloji yetkilileri, görüştükleri Arap firmalarının hepsinden olumlu yanıtlar aldıklarını ve bu görüşmelerden çok memnun kaldıklarını belirtti. 

2008 yılı başından beri Irak'a yaklaşık olarak 18 milyon yumurta ihraç eden Güres, Suudi Arabistan'da düzenlenen bu fuara katılarak sadece yumurta değil, teknoloji satan bir firma olduğunu Arap üreticilere de gösterdi. Ülkemize döviz kazandırmayı da amaçlayan Güres, bunun için üretim kapasitesini artıracak yatırımlara da durmaksızın devam ediyor.

Kafeslerin üretim ve kurulumunu yapan, teknik servis desteği ile beraber tam hizmet veren Güres Teknoloji, yurtdışında Türk markalarını başarılı bir şekilde tanıtarak ülke ekonomisine de katkı sağlıyor. Dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Arap pazarında kurulacak olan bağlantılarla Güres adının yurtdışında da yurtiçinde olduğu gibi, "kalite ve sağlık" la birlikte anılmasını sağlıyor

01 Ağustos 2008
GÜRES GROUP, TEKNOLOJİSİYLE BİR ADIM ÖNDE

Güres Group'un kafes ve ekipman üreten firması Güres Tavukçuluk Teknolojisi Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. sadece Türkiye'de değil yurtdışında da aranan bir marka olma yolunda hızlı bir şekilde ilerliyor. Rusya ve Balkan Ülkeleri'nin oluşturduğu pazarda önemli projel...