yukarı
KURUMSAL
Güres Group VIV TURKEY 2011 de de büyük ilgiyle karşılandı

Güres Group, 168 metrakerelik alanda bulunan fuar standında ziyaretçilere; Yumurta Sayma Sistemi, Broiler Kafesi, Tavuk Kafesleri, Civciv Büyütme Kafesleri, Tam Otomatik İklimlendirme Sistemleri, Havalandırma Fanları ve tüm diğer ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı. Yurt dışından talebin oldukça yoğun olduğu Güres Group standı ve ürünleri fuarı ziyaret edenler tarafından büyük ilgi gördü. Ziyaretçiler, kendi alanında uzman, profesyonel Güres Group ekibi tarafından ürünlerle ilgili bilgilendirildi. Fuar sonunda açıklama yapan Güres yetkilileri, firma  için başarıyla gerçekleşen bir fuar olduğunu, yurtiçi ve yurtdışından gelen pek çok yeni müşteriyle bağlantı kurduklarını belirttiler.

7 bin 835 metrekarelik alana kurularak 2 salonda organize edilen fuara, 216 yabancı, 138 yerli olmak üzere 354 firma ve yurtiçi ve yurtdışından 1.298 i yabancı, 6.679 u yerli toplam 7.577 ziyaretçi katıldı.  İki yılda bir düzenlenen ve sektör profesyonellerini ağırlayan fuar, 3 gün süreyle yoğun bir tempoda devam etti. Güres Group standı ise fuara katıldığı her yıl olduğu gibi, bu yıl da katılımcıların büyük beğenisini topladı.

01 Haziran 2011
Güres Group VIV TURKEY 2011 de de büyük ilgiyle karşılandı

Güres Group, 168 metrakerelik alanda bulunan fuar standında ziyaretçilere; Yumurta Sayma Sistemi, Broiler Kafesi, Tavuk Kafesleri, Civciv Büyütme Kafesleri, Tam Otomatik İklimlendirme Sistemleri, Havalandırma Fanları ve tüm diğer ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı. Yurt dışından ...
Güres Tavukçuluk Teknolojisi İspanya\'da

Güres Group zenginleştirilmiş tavuk kafeslerini İspanyol tavuk üreticileriyle buluşturdu.

Türkiye'nin en büyük entegre yumurta üreticileri arasında yer alan Güres Group, Avrupa'da değişmekte olan kafes sistemleri kapsamında, ürettiği zenginleştirilmiş tavuk kafeslerini İspanyol tavuk üreticilerine tanıttı.

22 - 24 Mart tarihleri arasında, Güres Group yönetim kurulu üyesi Mustafa Güres ve Güres Tavukçuluk Teknolojisi firması satış pazarlama sorumlusu Gürkan Güleç'in katılımlarıyla gerçekleşen organizasyon, İspanyol tavuk üreticileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Güres, İspanya'nın en büyük yumurta üreticilerinin çiftliklerini ziyaret ederek, tavuk kafesleri ve teknolojileri hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Ayrıca Valladolid bölgesinde bulunan ve üretim kapasiteleri 9 milyon tavuğu bulan toplam 12 büyük üreticiye özel bir seminer organize edildi. Bu seminerde, Güres firmasını görsel olarak tanıtan ve kafesler ile iklimlendirme sistemleri hakkında geniş bilgi verilmesini sağlayan bir sunum yapıldı. Güres Group, marka ve teknolojisinin yanında, Çek Cumhuriyeti'nde kurulan tesisleri ile iligili bilgileri de İspanyol üreticilerle paylaştı.

İspanyol tavuk üreticilerinin büyük ilgiyle katılım sağladıkları bu organizasyon, Güres Group'u Avrupa'da da daha iyi tanıtma fırsatı sağladı. Güres Group yönetim kurulu üyesi Mustafa Güres İspanyol üreticileri ile görüşmelerin devam edeceğini ve bir sonraki organizasyonun Türkiye'de yapılmasını konusunda karar aldıklarını bildirdi.

01 Mart 2011
Güres Tavukçuluk Teknolojisi İspanya'da

Güres Group zenginleştirilmiş tavuk kafeslerini İspanyol tavuk üreticileriyle buluşturdu. Türkiye'nin en büyük entegre yumurta üreticileri arasında yer alan Güres Group, Avrupa'da değişmekte olan kafes sistemleri kapsamında, ürettiği zenginleştirilmiş tavuk kafeslerini İspanyo...
Güres Latin Amerika ülkeleriyle buluştu!

Güres Group Latin Amerikan Ülkeleri İş, Ticaret ve Yatırım İmkanları Toplantısı'nın ana sponsoru oldu!

6 Latin Amerikan ülkesinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Güres Group zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli üretim anlayışı ile katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

Arjantin, Brezilya, Küba, Ekvator, Meksika ve Venezüella ülkelerinin katılımıyla gerçekleşen İş, Ticaret ve Yatırım İmkanları Toplantısı, Güres Group’un ana sponsorlupu dahilinde, 4 Şubat 2011 Cuma günü gerçekleştirildi. 6 ülkenin Büyükelçileri, Ticaret Müsteşarları ve Sanayi Odası Temsilcilerinin katıldığı toplantıda, her ülkenin tanıtımı sonrasında ikili görüşmeler gerçekleştirildi. Ayrıca her ülke kendi standını kurarak, marka ve ürünlerini tanıtma fırsatı yakaladı.

Güres Group, tüm ürünlerini ve sahip olduğu teknolojiyi katılımcılarla paylaşarak, teknoloji gücü ve üretimdeki profesyonelliği ile yeni pazarlar için hazır olduğunu vurguladı. 

16 Şubat 2011
Güres Latin Amerika ülkeleriyle buluştu!

Güres Group Latin Amerikan Ülkeleri İş, Ticaret ve Yatırım İmkanları Toplantısı'nın ana sponsoru oldu! 6 Latin Amerikan ülkesinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Güres Group zengin ürün çeşitliliği ve kaliteli üretim anlayışı ile katılımcılardan yoğun ilgi görd...
Güres Tavukçuluk Teknolojisi Suudi Arabistan\'da

Güres Tavukçuluk Teknolojisi Suudi Arabistan'da 01 - 04 Kasım 2009 tarihleri arasında düzenlenen Saudi Agriculture 2009 fuarında açtığı stand ile göz doldurdu. Yeni ve modernize edilmiş binasında Suudi Arabistan ve çevre ülkelerin yatırımcılarını bir araya getiren fuara, Ortadoğu'nun en büyük tarım ve teknolojileri fuarı özelliğini taşımaktadır. Bu yıl fuara, 32 farklı ülkeden toplam 250 firma 400 farklı marka ile katılım gerçekleştirdi. 

Güres Tavukçuluk Teknolojisi, fuar alanında sergilediği numune kafesi ile büyük ilgi topladı. Ürünün kalitesi ve tavukçuluk sektörüne getirdiği yenilikler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu ve herbir ziyaretçi tarafından olumlu geri dönüşler gerçekleşti. Suudi Arabistan Tarım Bakanın da standımızı ziyaret ederek, sürekli katılımımızdan dolayı firmamızı tebrik etmesi bizler açısında da önemli bir gelişmedir. 

Fuar süresince kurduğumuz bağlantılar sayesinde, Ortadoğu pazarında her geçen gün büyüyen pazar payımız; bölgede tanınan ve en önemlisi güvenilen bir firma olduğumuzun en büyük kanıtıdır. Yaptığımız anlaşmalar ile ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız. 

01 Kasım 2009
Güres Tavukçuluk Teknolojisi Suudi Arabistan'da

Güres Tavukçuluk Teknolojisi Suudi Arabistan'da 01 - 04 Kasım 2009 tarihleri arasında düzenlenen Saudi Agriculture 2009 fuarında açtığı stand ile göz doldurdu. Yeni ve modernize edilmiş binasında Suudi Arabistan ve çevre ülkelerin yatırımcılarını bir araya getiren fuara, Ortadoğ...
Güres Group Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Zirvesine Platin Sponsor Olarak Katıldı

Bilimsel Tavukçuluk Derneği'nin düzenlediği 2. Akdeniz Ülkeleri Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Zirvesi 4-7 Ekim tarihleri arasında Antalya Akka Anteton Otelde gerçekleştirildi. Güres Group'un platin sponsor olarak yer aldığı sempozyuma, Akdeniz Ülkelerinden bilim adamları, akademisyenler ve sektörden pek çok firma katıldı. Yönetim kurulu üyesi Mustafa Güres'in oturum başkanlığı yaptığı toplantıda Güres Group platin sponsor olarak faaliyet gösterdi. En büyük ve tam entegre olan Güres Group standına yerli ve yabancı davetlilerin ilgisi büyüktü. Yaptığı tanıtım sunumuyla Güres Group Türkiye'nin en büyük yumurta üreticileri arasında olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

13 Ekim 2009
Güres Group Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Zirvesine Platin Sponsor Olarak Katıldı

Bilimsel Tavukçuluk Derneği'nin düzenlediği 2. Akdeniz Ülkeleri Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Zirvesi 4-7 Ekim tarihleri arasında Antalya Akka Anteton Otelde gerçekleştirildi. Güres Group'un platin sponsor olarak yer aldığı sempozyuma, Akdeniz Ülkelerinden bilim adamları, akademisy...