yukarı
KURUMSAL
Güres Teknoloji VIV MEA Abu Dhabi Fuarında!

Güres Teknoloji, bu yıl ilk kez düzenlenen VIV MEA fuarına katıldı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi'de 15-17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen fuar Orta Doğu ve Afrika ülkelerinin yoğun ilgisini çekti.

Global Arenada her geçen gün yeni bir seviye atlayan şirketimiz, fuar süresince yoğun ziyaretçi akınına uğradı ve yeni iş bağlantıları oluşturdu.

Fuarda, Güres Teknoloji'yi yönetim ve pazarlama ekibi temsil etti; kendi patentiyle, şirketin Avrupa standartlarında ürettiği Kafesler ve  Kafes Ekipmanları sergilendi. Fuar süresince, Güres Teknoloji AR-GE departmanın geliştirdiği inovatif ürünler mevcut ve potansiyel müşterilerinden tam not aldı.

03 Mart 2016
Güres Teknoloji VIV MEA Abu Dhabi Fuarında!

Güres Teknoloji, bu yıl ilk kez düzenlenen VIV MEA fuarına katıldı. Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dhabi'de 15-17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen fuar Orta Doğu ve Afrika ülkelerinin yoğun ilgisini çekti. Global Arenada her geçen gün yeni bir seviye atlayan şi...
Güres Teknoloji Endonezya'da

Güres Teknoloji, Endonezya’nın Surabaya kentinde 26 – 31 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen dünya tavukçuluk endüstrisine yön veren Uzakdoğu ve Pasifik pazarlarının en önemli fuarlarından biri olan Indolivestock fuarına katıldı. Fuar süresince en yeni ürünlerini çözüm ortaklarına ve Ednonezya’nın yanı sıra Malezya, Vietnam, Filipinler, Singapur, Tayland gibi ülkelerden gelen ziyaretçilere sundu.

Tamamen kendi Ar-Ge ve mühendisine yatırım yapan Güres Teknoloji, Asya’ ya Türk tavukçuluk teknolojilerini satmakta ve satışı yapılan tüm kafeslerin montajı, servisi ve satış sonrası bakımları, ülkemizde ve dünyada, profesyonel Teknik Departmanı tarafından yapılmaktadır.

Global pazardaki değişime öncülük eden firma, geliştirdiği etkin pazarlama stratejileri doğrultusunda her yıl yeni ihracat kanalları açarak bölgesel bir oyuncu olmaktan çok bir dünya markası olma yolunda ilerliyor.

05 Ağustos 2015
Güres Teknoloji Endonezya'da

Güres Teknoloji, Endonezya’nın Surabaya kentinde 26 – 31 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen dünya tavukçuluk endüstrisine yön veren Uzakdoğu ve Pasifik pazarlarının en önemli fuarlarından biri olan Indolivestock fuarına katıldı. Fuar süresince en yeni ürünlerini çözüm ort...
Gures Teknoloji\'den Rusya\'da Tavukçulara Tasarruf Semineri

Yurtdışında da  Türk tavukçuluğunun öncü ismi olarak görülen Güres Group  17-18 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Perm bölgesindeki Caykovskiy Tavukçuluk Organizasyonu’nun düzenlediği  “Yumurta ve Kanatlı Eti Üretiminde Tasarruf Teknolojileri” seminerine katılımcı olarak davet edilmiştir. Rusya’nın pek çok bölgesinden katılımcıların bulunduğu seminerde tek Türk firma olan  Güres Group, Güres Teknoloji Fabrikası’ndan Ali AYDIN tarafından temsil edilmiştir.  Yapılan sunumlarla kafes teknolojisinin geldiği noktalar ile üretici dostu Güres kafeslerinin minimum yem zayiatı, minimum kirli ve kırık yumurta ile maksimum performansı katılımcılar ile paylaşılmıştır.

Seminer boyunca paylaşılan bilgileri arttırmak ve gelişen dostlukları pekiştirmek amacıyla benzeri bir organizasyonun Türkiye’de düzenlenmesi için yapılan teklif Rus yetkililer tarafından memnuniyet ile karşılanmıştır. 

24 Temmuz 2014
Gures Teknoloji'den Rusya'da Tavukçulara Tasarruf Semineri

Yurtdışında da  Türk tavukçuluğunun öncü ismi olarak görülen Güres Group  17-18 Temmuz tarihleri arasında Rusya’nın Perm bölgesindeki Caykovskiy Tavukçuluk Organizasyonu’nun düzenlediği  “Yumurta ve Kanatlı Eti Üretiminde Tasarruf Teknolojileri” seminerine katılımcı ...
Güres Teknoloji Cezayir Sipsa\'da göz doldurdu.

Türkiye’de Tavukçuluk Teknolojisi sektörünün öncü ismi Güres Tavukçuluk Teknolojisi, bu yıl 14.sü düzenlenen ve Afrika’nın en önemli Tarım, Gıda Teknolojileri, Makineleri, Yan Sanayileri ve Hayvancılık Fuarı SIPSA AGRISIME fuarına katıldı.
15 - 18 Mayıs 2014 tarihleri arasında Cezayir'de düzenlenen fuara geniş ürün yelpazesiyle katılan marka, Avrupa standartlarındaki Tam Otomatik Yumurta Tavuğu Kafesi, Civciv Büyütme Kafesi sistemlerini görücüye çıkarttı.
Sektöründe dünyanın en iyi markalarından biri olmayı hedefleyen Güres Tavukçuluk Teknolojisi, uluslararası fuarlara düzenli olarak katılıp yeni pazarlara açılma fırsatlarını değerlendiriyor. Bu sayede Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Amerika ve Afrika’da yer alan hedef ülkelerdeki büyük firmalarla işbirlikleri yapmayı hedefliyor.

26 Mayıs 2014
Güres Teknoloji Cezayir Sipsa'da göz doldurdu.

Türkiye’de Tavukçuluk Teknolojisi sektörünün öncü ismi Güres Tavukçuluk Teknolojisi, bu yıl 14.sü düzenlenen ve Afrika’nın en önemli Tarım, Gıda Teknolojileri, Makineleri, Yan Sanayileri ve Hayvancılık Fuarı SIPSA AGRISIME fuarına katıldı. 15 - 18 Mayıs 2014 tarihleri ara...
Güres Teknoloji Dubai\'de

25-27 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleşen fuara, geniş ürün yelpazesi ile katılan Güres Tavukçuluk Teknolojisi, birçok uluslararası firmanın bulunduğu katılımcılar arasında, yoğun ilgi gören standıyla yer aldı. Sektörün önde gelen firmaların katılımı ile kapılarını açarak, bu yıl ağırlıklı olarak yatırımcıları ağırlayan fuara, Güres Teknoloji adına, Güres Group Yönetim Kurulu, Güres Teknoloji Satış Pazarlama ekibinden yetkililer katıldı.
 
Orta Doğu’da mevcut bulunan ticari faaliyetlerini ve bağlantılarını hızlandırıp, geliştirmek isteyen firma, Agrame 2014'te ziyaretçiler tarafından oldukça büyük bir beğeni kazandı. 

 
 

30 Mart 2014
Güres Teknoloji Dubai'de

25-27 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleşen fuara, geniş ürün yelpazesi ile katılan Güres Tavukçuluk Teknolojisi, birçok uluslararası firmanın bulunduğu katılımcılar arasında, yoğun ilgi gören standıyla yer aldı. Sektörün önde gelen firmaların katılımı ile kapıların...