yukarı
KURUMSAL
Güres Teknoloji Bir Haftada, Üç Farklı Ülkede…

Başarılı yatırımları ve ihracatlarıyla marka değerini daha da artıran Güres Teknoloji, ekim ayının ilk haftası gerçekleşen; SAUDİ AGRİCULTURE 2016 Suudi Arabistan, SİMA SİPSA 2016 Cezayir ve AGRENA 2016 Mısır fuarlarında geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle kendinden söz ettirdi.

Bölgedeki satışlarını artırmak, mevcut müşterileriyle bir araya gelmek ve yeni müşterilere ulaşmak amacıyla ana katılımcı olarak katıldığı fuarlarda büyük ilgi gören Güres Teknoloji; Mısır, Cezayir, Suudi Arabistan pazarlarının ekonomik durumu ve tavukçuluk sektörü hakkında bilgiler edindi. Kendi bünyesindeki AR-GE departmanının geliştirdiği inovatif ürünlerini tanıttı ve ziyaretçilerinden tam not aldı.

Birçok firma ile görüşmelerin yapıldığı, bazı firmalarla prensipte anlaşılan fuarlarda Güres Teknoloji gücünü, kalitesini ve uzmanlığını bir kez daha tüm dünyaya duyurdu. Stantları ve güler yüzlü profesyonel ekibiyle beğeni toplayan Güres Teknoloji, bir hafta içerisinde üç Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık fuarında Türkiye’yi temsil etmenin gururunu yaşıyor.

12 Ekim 2016
Güres Teknoloji Bir Haftada, Üç Farklı Ülkede…

Başarılı yatırımları ve ihracatlarıyla marka değerini daha da artıran Güres Teknoloji, ekim ayının ilk haftası gerçekleşen; SAUDİ AGRİCULTURE 2016 Suudi Arabistan, SİMA SİPSA 2016 Cezayir ve AGRENA 2016 Mısır fuarlarında geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle kendinden söz ett...
Güres Teknoloji, bu kez Pakistan'ın nabzını tuttu...

Pakistan’ın en önemli tavukçuluk fuarı olan Pakistan IPEX, 22-24 Eylül 2016 tarihleri arasında Lahor’da gerçekleşti. Güres Teknoloji, birçok uluslararası firmanın bulunduğu katılımcılar arasında oldukça ilgi gören standıyla yer aldı.

Kendi bünyesindeki Ar-Ge ekibi ve mühendisleriyle geliştirdiği tavukçuluk teknolojilerini tanıtarak Pakistan pazarındaki payını ve bilinirliğini arttırmayı hedefleyen Güres Teknoloji, fuarda birçok üreticiyle görüştü ve Pakistan tavukçuluk sektörü ile ilgili teknik bilgiler edindi.

Fuardan teşekkür plaketiyle ayrılan Güres Teknoloji yetkilileri, yakın tarihlerde gerçekleşecek olan Cezayir, Suudi Arabistan ve Mısır fuarları için hazırlıklarını yapmaya devam ediyor.

27 Eylül 2016
Güres Teknoloji, bu kez Pakistan'ın nabzını tuttu...

Pakistan’ın en önemli tavukçuluk fuarı olan Pakistan IPEX, 22-24 Eylül 2016 tarihleri arasında Lahor’da gerçekleşti. Güres Teknoloji, birçok uluslararası firmanın bulunduğu katılımcılar arasında oldukça ilgi gören standıyla yer aldı. Kendi bünyesindeki Ar-Ge ekibi ve mü...
Güres Teknoloji bu defa Endonezya’da güç gösterdi.

Endonezya’nın en önemli hayvancılık fuarı olan Indolivestock 27-29 Temmuz tarihlerinde Cakarta’da gerçekleşti. Geçtiğimiz aylarda Çin fuarına katılan, tavukçuluk teknolojisinde dünyaya endüstriyel otomasyonlu kafes sistemleri ve ekipmanları sağlayan Güres Teknoloji, Türkiye’nin bu alandaki farkını uluslararası pazarda bir kez daha ortaya koydu.

Güres Teknoloji, son yıllarda bölgeye yaptığı yatırımların bir getirisi olarak Endonezya’ya tek çatı altında en büyük kapasiteli yumurta üretim tesisini kuruyor. Etkinlik süresince müşterileri ile saha ziyaretleri yapan Güres Teknoloji yetkilileri devam eden montaj ve kurulum aşamalarını denetlediler. 

Türkiye Endonezya Büyükelçisi’nin de ziyaretinin gerçekleştiği fuar süresince, Güres Teknoloji’nin sunduğu, bölgeye özel geliştirilmiş ürünler yoğun ilgi gördü.

2016 yılı içinde Malezya ve Tayland fuarlarına da katılacak olan Güres Teknoloji, faaliyet gösterdiği diğer bölgelerin yanı sıra, Asya Pasifik ülkelerine yüksek teknolojili ürünlerini ulaştırmaya devam ediyor.

08 Ağustos 2016
Güres Teknoloji bu defa Endonezya’da güç gösterdi.

Endonezya’nın en önemli hayvancılık fuarı olan Indolivestock 27-29 Temmuz tarihlerinde Cakarta’da gerçekleşti. Geçtiğimiz aylarda Çin fuarına katılan, tavukçuluk teknolojisinde dünyaya endüstriyel otomasyonlu kafes sistemleri ve ekipmanları sağlayan Güres Teknoloji, Türkiye’...
Güres Teknoloji ihracatta yeni koordinatları belirledi.

Güres Teknoloji ihracat atılımlarını genişletmeye ve uluslararası bağlantılarını genişletmeye devam ediyor. Gerek tarihi ortaklık gerekse coğrafi önem itibariyle Türki cumhuriyetlerin teknoloji ihracatındaki günden güne artan değeri sebebiyle Güres Teknoloji, 31.05 ve 03.06 tarihleri arasında Özbekistan’ın Taşkent şehrinde düzenlenen Agrominitech Uzbekistan fuarına katılıyor. Fuarın, şu anda bölgenin en önemli hayvancılık ve tavukçuluk fuarı olma özelliğini taşıdığını hatırlatmakta fayda var.

 

Bilindiği üzere yakın zamanda Rusya ile yaşanan ticari zorlukların ardından Türki cumhuriyetlerle sürdürülen ilişkilerin önemi bir kat daha arttı. Bu fuar sayesinde, Güres Teknoloji bölge ülkeleri ile kurduğu ilişkileri geliştirmek ve yeni ticari bağlantıların tohumlarını atmak için Özbekistan’da yeni bir acenta açma girişiminde bulunuyor. Güres Teknoloji’nin bu faaliyetleri ülkemizin Özbekistan büyükelçisi Sn. Namık Güner Erpul ve ticaret müşaviri Sn. Ahmet Küçükaslan tarafından da fuarda ziyaret edilerek takdirle karşılandı. Büyükelçimiz Güres Teknoloji yetkilileri ile yaptığı sohbetten sonra Güres Teknoloji’ye başarılar diledi.

 

Bir diğer önemli pazar olan Ukrayna’da bulunan Güres Teknoloji acentası ile birlikte faaliyete geçecek olan Özbekistan temsilciliğine Ukrayna büyükelçisi de ilgi gösterdi. Güres Teknoloji’yi dünyanın her yerinde görüyor olmaktan mutlu olduğunu belirten büyükelçinin tebrik dileği ülkemizi yurtdışında temsil eden bir marka olan Güres Teknoloji için gurur verici bir nokta oldu.

 

Fuar halen devam etmekte ve dünyanın birçok yerinden katılan binlerce davetli karlı ortaklıklar ve yeni atılımlar yapmak amacıyla 3 Haziran’a kadar ürünlerini sergileyecekler.

02 Haziran 2016
Güres Teknoloji ihracatta yeni koordinatları belirledi.

Güres Teknoloji ihracat atılımlarını genişletmeye ve uluslararası bağlantılarını genişletmeye devam ediyor. Gerek tarihi ortaklık gerekse coğrafi önem itibariyle Türki cumhuriyetlerin teknoloji ihracatındaki günden güne artan değeri sebebiyle Güres Teknoloji, 31.05 ve 03.06 tari...
Güres Teknoloji, kalitesiyle Çin Seddini aşmaya kararlı!

Güres Teknoloji, 18-20 Mayıs tarihleri arasında Çin’in Shenyang kentinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen ziraat ve hayvancılık fuarlarından biri olarak kabul edilen CAHE 2016’ya katıldı. CAHE fuarı, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce ziraat, hayvancılık ve tarım ekipmanları üreticisini ve alıcısını bir araya getirmesi açısından sektörün önde gelen firmalarının her geçen yıl biraz daha fazla ilgisini çekiyor.

 

Uzun zamandır sürdürdüğü başarılı yatırım ve ihracatlarla marka değerini ve bilinirliğini günden güne artıran Güres Teknoloji; Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’dan sonra dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Çin’e de açılmaya karar verdi. Güres Teknoloji, rekabetin böylesine yüksek olduğu bir pazarda elini, sunduğu yüksek kalite ve deneyim avantajı ile güçlendirecek. Çin’de uzun zamandır yapılan keşiflerden ve acenta kurulumundan sonra bu fuarla birlikte Güres Teknoloji Çin’deki yatırım ve girişimlerinin startını verdi.

 

Yerel alıcılarla verimli geçen görüşmelerle birlikte Shenyang belediye başkanı gibi üst düzey yöneticilerle de temas sağlayan Güres Teknoloji ekibi yapımı hala devam eden projelerin son kontrollerini yaptı.

 

Çin’e güçlü bir şekilde giriş yapan Güres Teknoloji yüksek rekabete rağmen, bölgeye komşu olan Malezya, Endonezya, Filipinler ve Vietnam ile birlikte Çin’in de dahil olduğu Asya-Pasifik pazarındaki aktifliğini de günden güne artırmakta ve sıkı rekabeti aşarak kalitesini dünyanın her noktasına taşımakta kararlı gözüküyor.

31 Mayıs 2016
Güres Teknoloji, kalitesiyle Çin Seddini aşmaya kararlı!

Güres Teknoloji, 18-20 Mayıs tarihleri arasında Çin’in Shenyang kentinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen ziraat ve hayvancılık fuarlarından biri olarak kabul edilen CAHE 2016’ya katıldı. CAHE fuarı, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce ziraat, hayvancılık ve tarım ...