yukarı
KURUMSAL
Güres Teknoloji Bir Haftada, Üç Farklı Ülkede…
12 Ekim 2016


Başarılı yatırımları ve ihracatlarıyla marka değerini daha da artıran Güres Teknoloji, ekim ayının ilk haftası gerçekleşen; SAUDİ AGRİCULTURE 2016 Suudi Arabistan, SİMA SİPSA 2016 Cezayir ve AGRENA 2016 Mısır fuarlarında geniş ürün yelpazesi ve kalitesiyle kendinden söz ettirdi.

Bölgedeki satışlarını artırmak, mevcut müşterileriyle bir araya gelmek ve yeni müşterilere ulaşmak amacıyla ana katılımcı olarak katıldığı fuarlarda büyük ilgi gören Güres Teknoloji; Mısır, Cezayir, Suudi Arabistan pazarlarının ekonomik durumu ve tavukçuluk sektörü hakkında bilgiler edindi. Kendi bünyesindeki AR-GE departmanının geliştirdiği inovatif ürünlerini tanıttı ve ziyaretçilerinden tam not aldı.

Birçok firma ile görüşmelerin yapıldığı, bazı firmalarla prensipte anlaşılan fuarlarda Güres Teknoloji gücünü, kalitesini ve uzmanlığını bir kez daha tüm dünyaya duyurdu. Stantları ve güler yüzlü profesyonel ekibiyle beğeni toplayan Güres Teknoloji, bir hafta içerisinde üç Uluslar Arası Tarım ve Hayvancılık fuarında Türkiye’yi temsil etmenin gururunu yaşıyor.