yukarı
KURUMSAL
Güres Teknoloji bu defa Endonezya’da güç gösterdi.
08 Ağustos 2016


Endonezya’nın en önemli hayvancılık fuarı olan Indolivestock 27-29 Temmuz tarihlerinde Cakarta’da gerçekleşti. Geçtiğimiz aylarda Çin fuarına katılan, tavukçuluk teknolojisinde dünyaya endüstriyel otomasyonlu kafes sistemleri ve ekipmanları sağlayan Güres Teknoloji, Türkiye’nin bu alandaki farkını uluslararası pazarda bir kez daha ortaya koydu.

Güres Teknoloji, son yıllarda bölgeye yaptığı yatırımların bir getirisi olarak Endonezya’ya tek çatı altında en büyük kapasiteli yumurta üretim tesisini kuruyor. Etkinlik süresince müşterileri ile saha ziyaretleri yapan Güres Teknoloji yetkilileri devam eden montaj ve kurulum aşamalarını denetlediler. 

Türkiye Endonezya Büyükelçisi’nin de ziyaretinin gerçekleştiği fuar süresince, Güres Teknoloji’nin sunduğu, bölgeye özel geliştirilmiş ürünler yoğun ilgi gördü.

2016 yılı içinde Malezya ve Tayland fuarlarına da katılacak olan Güres Teknoloji, faaliyet gösterdiği diğer bölgelerin yanı sıra, Asya Pasifik ülkelerine yüksek teknolojili ürünlerini ulaştırmaya devam ediyor.