yukarı
KURUMSAL
Güres Teknoloji, kalitesiyle Çin Seddini aşmaya kararlı!
31 Mayıs 2016


Güres Teknoloji, 18-20 Mayıs tarihleri arasında Çin’in Shenyang kentinde düzenlenen ve dünyanın önde gelen ziraat ve hayvancılık fuarlarından biri olarak kabul edilen CAHE 2016’ya katıldı. CAHE fuarı, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce ziraat, hayvancılık ve tarım ekipmanları üreticisini ve alıcısını bir araya getirmesi açısından sektörün önde gelen firmalarının her geçen yıl biraz daha fazla ilgisini çekiyor.

 

Uzun zamandır sürdürdüğü başarılı yatırım ve ihracatlarla marka değerini ve bilinirliğini günden güne artıran Güres Teknoloji; Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’dan sonra dünyanın en büyük pazarlarından biri olan Çin’e de açılmaya karar verdi. Güres Teknoloji, rekabetin böylesine yüksek olduğu bir pazarda elini, sunduğu yüksek kalite ve deneyim avantajı ile güçlendirecek. Çin’de uzun zamandır yapılan keşiflerden ve acenta kurulumundan sonra bu fuarla birlikte Güres Teknoloji Çin’deki yatırım ve girişimlerinin startını verdi.

 

Yerel alıcılarla verimli geçen görüşmelerle birlikte Shenyang belediye başkanı gibi üst düzey yöneticilerle de temas sağlayan Güres Teknoloji ekibi yapımı hala devam eden projelerin son kontrollerini yaptı.

 

Çin’e güçlü bir şekilde giriş yapan Güres Teknoloji yüksek rekabete rağmen, bölgeye komşu olan Malezya, Endonezya, Filipinler ve Vietnam ile birlikte Çin’in de dahil olduğu Asya-Pasifik pazarındaki aktifliğini de günden güne artırmakta ve sıkı rekabeti aşarak kalitesini dünyanın her noktasına taşımakta kararlı gözüküyor.