yukarı
KURUMSAL
Duyuru

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Bu yıl düzenlenen VIV Turkey 2017 Fuarı’nı Temmuz ayında gerçekleşmesi ve havaların çok sıcak olmasından dolayı tasvip etmediğimizi, sizleri bu sıcak havalarda yormamak adına fuara katılmayacağımızı bildirmek isteriz.

Tecrübelerimizi paylaşmak ve sektörümüzle ilgili daha detaylı bilgilendirme yapmak için; sponsoru olduğumuz, 2-5 Kasım tarihlerinde Antalya’da düzenlenecek olan Yum-Bir Yumurta Zirvesi’nde sizlerle olacağız.

Saygılarımızla,

Güres Teknoloji

05 Temmuz 2017
Duyuru

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız, Bu yıl düzenlenen VIV Turkey 2017 Fuarı’nı Temmuz ayında gerçekleşmesi ve havaların çok sıcak olmasından dolayı tasvip etmediğimizi, sizleri bu sıcak havalarda yormamak adına fuara katılmayacağımızı bildirmek isteriz. Tecr...
AYNI ANDA İKİ FARKLI ÜLKE, İKİ DEV PAZAR

Kafes ve tavukçuluk ekipmanları alanında başarılı bir ihracat grafiği çizen Güres Teknoloji, her yıl katıldığı onlarca uluslararası fuarlarla, dünyanın her köşesinde adından söz ettirmeye devam ediyor.

Mayıs ayı içerisinde katılım gösterdiği Çin ve Endonezya fuarlarında büyük ilgi gören Güres Teknoloji, uzman Ar-Ge departmanı ile geliştirdikleri ürünlerini ziyaretçilerine tanıtıp, fuar alanında sergiledikleri numune kafesleri ile Güres kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Aynı anda iki farklı ve büyük pazarda stant açan Güres Teknoloji ekipleri, her gün daha fazla ülkede pazar paylarının artmakta olduğunu ve tavukçuluk sektörünün en başarılı Türk markası olduklarını dile getirdiler.

25 Mayıs 2017
AYNI ANDA İKİ FARKLI ÜLKE, İKİ DEV PAZAR

Kafes ve tavukçuluk ekipmanları alanında başarılı bir ihracat grafiği çizen Güres Teknoloji, her yıl katıldığı onlarca uluslararası fuarlarla, dünyanın her köşesinde adından söz ettirmeye devam ediyor. Mayıs ayı içerisinde katılım gösterdiği Çin ve Endonezya fuarları...
Çok İstedik, Çok Çalıştık, TÜBİTAK'tan Ar-Ge Desteğini Aldık!

Başarılı ve uzman mühendis kadrosu ve Ar-Ge ekipleriyle tavukçuların sorunlarına çözüm bulmayı, tavukçuluk sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefi haline getiren Güres Teknoloji; %100 yerli üretim yeni nesil yatay tip "Gübre Kurutucusu"projesi ile üç binden fazla proje arasından sıyrılıp TÜBİTAK'tan Ar-Ge desteği almaya hak kazanmıştır.

20.000 m² 'lik üretim alanı ve 8.700 m² 'lik Ar-Ge kümesleri ile Türkiye'nin öncü kafes üreticilerinden biri olan Güres Teknoloji, hem yerli hem de uluslararası pazarda sağladığı tasarım, kurulum, eğitim ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını ve iş hayatlarını kolaylaştırmayı sürdürüyor.

14 Şubat 2017
Çok İstedik, Çok Çalıştık, TÜBİTAK'tan Ar-Ge Desteğini Aldık!

Başarılı ve uzman mühendis kadrosu ve Ar-Ge ekipleriyle tavukçuların sorunlarına çözüm bulmayı, tavukçuluk sektörünün gelişimine katkı sağlamayı hedefi haline getiren Güres Teknoloji; %100 yerli üretim yeni nesil yatay tip "Gübre Kurutucusu"projesi ile üç binden fazla proje a...
Hindistan’ın yeni yıldızı Güres Teknoloji oldu!

Tavukçuluk ekipmanları konusunda bir dünya markası olmayı hedefleyen Güres Teknoloji,  bu yıl onuncusu düzenlenen Güney Asya’nın en büyük tavukçuluk fuarı olan ve 23 – 25 Kasım tarihleri arasında Haydarabad Hindistan’da düzenlenen “Poultry India” fuarına katıldı.

Tavukçuluk sektöründe oldukça hızlı büyüme gösteren Hindistan, yerli ve yabancı birçok üreticinin ilgisini çekmektedir. Güres Teknoloji de bu pazarda söz sahibi olup, Türk kafes ekipmanlarının kalitesini bir kez daha dünyaya duyurmak istiyor.

 Hindistan’da oluşmuş “Türk firmaları güvenilmezdir.” algısını değiştirebileceklerini söyleyen Güres Teknoloji yetkilileri;  gerek sektördeki 50 yıllık deneyimleriyle, gerekse kaliteli ürünleriyle fuarı ziyaret eden tavuk ve yumurta üreticilerinden tam not aldı. 

2016 yılı boyunca toplam 11 yurtdışı fuarda Türkiye’yi temsil etmenin gururunu yaşayan Güres Teknoloji, 2017 yılında da adından ve başarılarından söz ettirmeye devam edecek.

05 Aralık 2016
Hindistan’ın yeni yıldızı Güres Teknoloji oldu!

Tavukçuluk ekipmanları konusunda bir dünya markası olmayı hedefleyen Güres Teknoloji,  bu yıl onuncusu düzenlenen Güney Asya’nın en büyük tavukçuluk fuarı olan ve 23 – 25 Kasım tarihleri arasında Haydarabad Hindistan’da düzenlenen “Poultry India” fuarına katıldı. Ta...
Güres Teknoloji İran’da Büyük İlgiyle Karşılandı…

Bu yıl 26-31 Ekim tarihleri arasında Tahran’da düzenlenen İRAN PLEX FUARI;  yem, yumurta, etlik tavuk ve kafes ekipmanları üreticilerini bir araya getirdi.

 Güres Teknoloji standı, yeni müşteriler tarafından yoğun ilgi gördü. Var olan müşterileriyle de ilişkilerini pekiştiren Güres Teknoloji,  İran pazarının son durumu ve alınması gereken önlemler konusunda gerekli bilgileri edinerek  önümüzdeki yıllar için İran pazarındaki stratejilerini belirledi. Tavukçuluk ekipmanları üretimi konusunda Türkiye’nin bu sektördeki başarısını dünyaya duyuran Güres Teknoloji, fuar boyunca yapmış olduğu görüşmeler ve anlaşmalarla birlikte İran pazarındaki payını büyütmeye devam ediyor.

Fuara bizzat katılan Güres Teknoloji Pazarlama Müdürü Orhan Çakır, İran pazarının tavukçuluk anlamında yüksek potansiyele sahip olduğunu ve İran’daki kriz sona erdiğinde uzman AR-GE departmanı ve genç mühendis kadrosuyla geliştirdikleri kafes ve kafes ekipmanları ile İran pazarına hakim olabileceklerini belirttiler. Günden güne uluslar arası pazarda bir marka haline gelen Güres Teknoloji,  İran’ın Kum kentinde vermeyi planladıkları seminerle bu pazardaki faaliyetlerine devam etmeyi sürdürecek.

04 Kasım 2016
Güres Teknoloji İran’da Büyük İlgiyle Karşılandı…

Bu yıl 26-31 Ekim tarihleri arasında Tahran’da düzenlenen İRAN PLEX FUARI;  yem, yumurta, etlik tavuk ve kafes ekipmanları üreticilerini bir araya getirdi.  Güres Teknoloji standı, yeni müşteriler tarafından yoğun ilgi gördü. Var olan müşterileriyle de ilişkilerini pekiştire...